Özel Günler

Düğün, Nişan, Kına Gecesi, Yaşgünü ve Şirket Kurumsal Organizasyonları gibi özel günler için Dragos Resort Hotel ekibi olarak tüm deneyimimiz ile  siz değerli misafirlerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyacağız.
En iyisini isteyenler için kusursuz hizmet sunan Dragos Resort Hotel’de bulunan 175  kişi kapasiteli Şile Balo Salonu otelin giriş katında bulunmaktadır.
Şile Balo Salonu; Sahil Restaurant’ın hazırladığı Türk ve dünya mutfağının en lezzetli örnekleri ile bezenmiş zengin menü seçenekleri, farklı aydınlatmaları ve ferah tasarımının yanı sıra, şık ve modern çizgileri ile düğünlerin peri masalına dönüştüğü bir mekan haline geliyor. Dilerseniz Sahil Restaufrant veya Şile Balo Salonu’nda davetlerinizi; sizin zevkinizle dekore edilmiş atmosferde ve seçtiğiniz müzikler eşliğinde, Dragos Resort Hotel kalitesi ve kusursuz hizmeti ile unutulmaz bir hikayeye dönüştürebilirsiniz.

Dragos Resort Hotel üstün servis anlayışı ve farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış salonları ile  hizmetinizdedir. Dragos Resort Hotel profosyonel iletişim kadrosu ile taleplerinize özel öneriler sunarak, toplantılarınızın başarıya ulaşmasını için gereken tüm çalışmalar eksiksiz yapılacaktır.
Toplam salonumuzda 30 kişiden, 175 kişiye kadar organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Dragos Resort Hotel’de profesyonel, eğitimli ve yaratıcı servis kadrosu, teknik ekipmanları ve modern
sistemleri ile organizasyonlarınız külfet olmaktan çıkıp eğlenceye dönüşecektir.

Dragos Resort Hotel’de ki toplantı salonununmu Şile Toplant Salonu: 175 kişi kapasitesi düğün, nişan gibi eğlence organizasyonlarınızı kusursuz hale getirip akılda kalmasını sağlayacaktır. Projeksiyon cihazı, projeksiyon perdesi, ses sistemi, DVD oynatıcı, kompakt yazıcı, telefon, faks, flip chart, kürsü, platfrom ve toplantı masası salonumuzda mevcuttur.